GARDENA ELEKTRİKLİ ÇİM BİÇME MAKİNASI

Merhabalar. Bu yazımızda tercih edilen ürünlerden Gardena Elektrikli Çim Biçme Makinası hakkında bilgi vereceğiz.

Çim biçme yada toplama aşamasında kesme yüksekliği çok önemlidir. Önerilen orta düzeyde kesme yüksekliğinin olmasıdır. Düşük düzeyde yaptığınız takdir de çimlerin kalitesi bozulur ve kesilenler rahat toplanamaz. Bahçe yada alanınızdaki çimlerin cinsine ve boy uzunluğuna göre üründe beş kesme yüksekliği (20 - 60 mm) bulunmaktadır.

Gardena Elektrikli Çim Biçme Makinasının çit kenarlarını biçebilme özelliği sayesinde makinanın kenarlarındaki taraklar yardımıyla çit ve duvar kenarlarında kolaylıkla kesim yapabilirsiniz. Taraklar, çimlerin bıçağa ulaşmasını sağlarlar ve bu sayede biçme işlemini tamamladıktan sonra ayrıca tıraşlama yapmanıza gerek kalmaz.

Gardena Elektrikli Çim Biçme Makinası, güçlü motor ve döner bıçağı sayesinde küçük ve orta büyüklükteki bahçelerde (800 m3’ye kadar olan alanlar için) ve zorlu şartlarda üst düzey kesim sonuçları vermektedir.

 

 

Üründeki güzel özelliklerden biri de Emniyetli Kesme fonksiyonudur. Bıçak sıkıştığında veya motora aşırı yüklenildiğinde Emniyetli Kesme özelliği devreye girer ve bu sayede hem kullanıcının hemde motorun güvenliği sağlanmış olur.

Ürün, ergonomik ve konforlu yeni tutma kolu tasarımına sahiptir. Bu sayede tutma sapının yüksekliği kullanıcının isteğine bağlı olarak kolayca ayarlanabilir.

Çimleri hem alçaltmak hem de toplamak için kullanılabilen Gardena Elektrikli Çim Biçme Makinasında benzin doldurma ya da bataryayı şarj etme derdiniz yoktur. Tek yapacağınız fişe takmak ve çimlerinizi biçmeye başlamaktır.

Türkiye'de yaygın servis ağına sahip olan Gardena Elektrikli Çim Biçme Makinası 2 sene garantilidir.

Gardena Elektrikli Çim Biçme Makinası hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/1497/gardena-e-w-cim-bicme-makinasi