HUSQVARNA 253RB MOTORLU SIRT TIRPANI

Merhaba...

Bağ, Bahçe ile uğraşanlar için Tırpan sezonu yaklaşıyor.

Kaliteli ve sağlam bir tırpan almak isteyenlere tavsiyemiz Husqvarna 253RB Motorlu Sırt Tırpanı.

Husqvarna 253RB Motorlu Sırt Tırpanı özellikle fındık bahçelerinin ve ağaç altındaki zehirli otlara sahip olan bahçelerin vazgeçilmezidir. Meyillli araziler için çok kullanışlıdır. Uzayan otları kısaltarak düzene sokar ve bu sayede peyzaj işlerinin aranan ürünüdür. Bu ürünü 15.000 m² lik bir alanda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yakıt harcaması yaklaşık saatte 550 gr civarındadır. Yani anlayacağınız yakıt tüketimi oldukça kısıtlıdır. Husqvarna ürünleri hakkında çoğunlukla sorulan sorulardan biri "Bu ürün nerede üretilmektedir? Hangi ülkenin malıdır?". Hemen cevap verelim. Ürün İsveç'de üretilmektedir ve tabi ki İsveç malıdır. Türkiye'nin her bölgesinde yetkili servis ağına da sahip bir üründür. Makinanın kullanımı sezonluktur. Küçük bir hatırlatma, makinanızı uzun ömürlü kullanmanız için sezon bitiminde garajınıza yada deponuza kaldırmadan önce muhakkak benzin deposunu boşaltmayı unutmayın.

 

 

Evet birazda Husqvarna 253RB Motorlu Sırt Tırpanın teknik özelliklerin bahsedelim. Yakıt performansını % 20 arttıran ve egzoz emisyonunu % 75'e kadar azaltan X-Torq® motoruna ve bu motorun daha az yıpranmasını sağlayan verimliliği yüksek hava filtresine sahiptir. Zorlu işleri kolaylaştıran uzun misina ve çapı büyük kesim bıçaklarını kullanmayı olanak sağlayan ağır hizmet tipi balataya sahiptir. Kolay çalıştırmak için tasarlanmış yakıt pompasına ve combi-guard çim bıçağıyla ya da tırpan başıyla kullanılabilen kesme ekipmanına sahiptir.

Husqvarna 253RB Motorlu Sırt Tırpanı hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/husqvarna-553rbx-motorlu-sirt-tirpani