HYUNDAİ 1000Watt ELEKTRİKLİ ÇİM BİÇME MAKİNASI

Merhabalar. Sezon olarak en çok tercih edilen ürünlerden biri de çim biçme makinalarıdır. Çim biçme makinası deyince de ilk aklımıza Hyundai 1000Watt Elekrikli Çim Biçme Makinası geliyor.

Ürünün gövdesi dayanıklı Polipropilen malzemeden üretilmiştir. Güçlü ve bir o kadar da sessiz elektrik motorlarına sahip olan Hyundai 1000Watt Elekrikli Çim Biçme Makinası, 1000m'ye kadar alanlarda çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. File şeklinde geniş çim sepeti, özel tasarımlı çim tekerlekleri, kullanışlı itme kolları ve yüksek manevra kabiliyeti sunan özel dizaynı sayesinde etkili düzeyde kullanım rahatlığı sunmaktadır.

 

1000Watt gücündeki motoru, yüksek kesim performansı güvencesi sağlamaktadır. Özel gövde tasarımının sağladığı yüksek kesme toplama performansı ile kolay sökülüp takılabilir geniş file tipi çim sepeti, kesintisiz ve yüksek konforda çalışma imkanı sunmaktadır.

Türkiye'de yaygın servis ağına sahip olan Hyundai 1000Watt Elekrikli Çim Biçme Makinası 2 sene garantilidir.

Hyundai 1000Watt Elekrikli Çim Biçme Makinası hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/1496/hyundai-watt-elektrikli-cim-bicme-makinasi