HYUNDAI 10HP DİZEL ÇAPA MAKİNASI

Bugün bilgi vereceğimiz yeni ürünümüz Hyundai 10hp dizel çapa makinasıdır. Hyundai 10hp dizel çapa makinası; tüm bağ ve meyve bahçelerinde, zeytinliklerde, seralarda, fındık, badem, fıstık ve narenciye bahçelerinde yüksek güç performansı, dayanıklılığı ve çalışma performansı ile alanında bir numaradır. Üstün tasarımı ve dengeli yapısı sayesinde her türlü arazilerde (düz ve engebeli) rahat bir şekilde çapalama olanağı sunar. Hatta çapalama haricinde çift kuyruk mili çıkışına kolayca bağlayabileceğiniz su pompası, ilaçlama tertibatı ve benzeri aksesuarlar sayesinde çok amaçlı bir şekilde de kullanma şansınız vardır.

 

 

Birazda ürünümüzün önemli detaylarından bahsedelim. Yükseklik ayarı, çapa kullanan her kullanıcı için önemlidir. Hyundai 10hp dizel çapa makinasının gidonunun üzerinde yer alan ergonomik kumanda, gidonun farklı konumlarda (yatay ve dikey) kolaylıkla ayarlanmasına imkan verir. Bu gibi makinalarda güvenlik önemlidir. Gidon kolu üzerinde yer alan güvenlik mandalı, çapa makinamızı anlık olarak durdurmamıza olanak sağlar. 600x12 ölçülerindeki büyük tekerleri ile bizim kolay bir şekilde çapalama işlemini gerçekleştirmemizi sağlar. Tasarımında gidondan kumandalı güçlü far sistemi bulunmaktadır. Bu sayede Hyundai 10hp dizel çapa makinası, gece şartlarında bile bize rahatlıkla çalışma imkanı vermektedir.

Türkiye'de yaygın servis ağına sahip olan Hyundai 10hp dizel çapa makinası 2 sene garantilidir.

Hyundai 10hp dizel çapa makinası hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/569/hyundai-10hp-marsli-dizel-capa-makinesi