HYUNDAİ AKÜLÜ İLAÇLAMA MAKİNASI

Merhaba…
Bugünler de en çok tercih edilen ürünlerden biri de ilaçlama makinalarıdır. Bizde bu seferki konumuzu ilaçlama makinalarından seçtik. Kaliliteli ve sağlam bir ilaçlama makinası almak isteyenlere tavsiyemiz Hyundai Akülü İlaçlama Makinası.

Hyundai Akülü İlaçlama Makinası; ağaçların, bitkilerin, sebze ve meyvelerin kısaca her türlü bağ ve bahçelerin ilaçlanmasında verimli ve etkin bir şekilde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

Lityum akülü olması sayesinde sınıfına göre çok daha hafiftir. Ayrıca, sadece tetiğe basıldığında devreye giren yeni nesil elektronik kontrollü ilaçlama pompası sayesinde akünün kullanım ömrü tek şarj ile 2,5 saate kadar sürmektedir. Orijinal HYUNDAI bataryanız herhangi bir el aletine gerek kalmadan ilaçlama pompasından kolayca ayrılabilmektedir. Bu sayede batarya şarj edilirken ilaçlama pompası üstünde olması gerekmez. Yoğun kullanımlarda yedek parça olarak batarya satın alabilirsiniz. Bu sayede batarya şarj edilirken diğer batarya ile ilaçlama işleminize devam edebilirsiniz.

Hyundai Akülü İlaçlama Makinasının hafif, kompakt yapısı ve yüksek ilaçlama performansı sayesinde kullanıcı yorulmadan uzun süre makineyi kolaylıkla sırtında taşıyabilir.

Sprey ucu, alet ve takım gerektirmeksizin kolaylıkla çıkartılıp değiştirilebilir. Bu sayede kullanıcı farklı ilaçlama seçeneklerine çok kısa sürede geçiş yapabilir.

Hyundai Akülü İlaçlama Makinası hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/1501/hyundai-akul-ilaclama-makinasi