HYUNDAİ DHY50 İPLİ DİZEL 2 İNÇ SU MOTORU

Merhabalar. Bu yayınımızda konu olarak su motorlarını seçtik.  Su motoru deyince de aklımıza ilk gelende Hyundai DHY50 İpli Dizel 2 İnç. Dayanıklılığı, dış tasarımı, uzun ömrü ve güçlü motoru ile dünyaca kabul görmüş olan Hyundai DHY50 İpli Dizel 2 İnç Su Motoru sulama, su aktarma, boşaltma ve doldurma işlerinde, aklınıza gelebilecek her türlü inşaat ve benzeri alanlarda emsallerinden farklıdır. Pompa ve iç aksamı üst düzey kaliteye sahip malzemeden imal edilmiştir. Güçlü dizel motoru ve dayanıklı şasesi ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir.


Evet genel birkaç açıklamadan sonra biraz da ürünün teknik özelliklerinden bahsedelim. Hyundai DHY50 İpli Dizel 2 İnç Su Motoru, 7 Hp gücünde HY300 dizel motora, 296 cc silindir hacmine ve yağ uyarı sistemine sahiptir. Starter tertibatına sahip motoru sayesinde her türlü hava şartlarında sorunsuz çalışır. Tabi motorun sorunsuz çalışmasını sağlayan etkenlerden biri de filtredir. Karbüratöre giden hava, güçlü filtre sayesinde toz ve pisliklerinden kolayca arındırılır. Alüminyum pompanın dayanıklılığı; yüksek kaliteli enjeksiyonla imal edilen alüminyum pompa gövdesi, kaliteli seramik taş keçe ve dayanıklı iç aksamlar sayesinde en üst seviyededir. Ürünün çelik şasesi statik boyalı ve 32 mm çapında çelik malzemeden imal edilmiştir.

Türkiye'de yaygın servis ağına sahip olan Hyundai DHY50 İpli Dizel 2 İnç Su Motoru 2 sene garantilidir.

Hyundai DHY50 İpli Dizel 2 İnç Su Motoru hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/3168/hyundai-su-motoru-ipli-dizel--inc