HYUNDAİ WP80 BENZİNLİ 3 İNÇ SU MOTORU

Merhabalar.
Yavaş yavaş su motoru mevsimine giriyoruz. Bize de su motoru konusunda talepler gelmeye başlayınca, bu haftaki konumuz belli oldu.

Hyundai WP80 Benzinli 3 İnç Su Motoru.

Görünümü, dayanıklılığı, uzun ömrü ve güçlü motoru ile sulama, su aktarma, boşaltma ve doldurma işlerinde, aklınıza gelebilecek her türlü inşaat ve benzeri alanlarda Hyundai WP80 Benzinli 3 İnç Su Motorunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 


Hyundai WP80 Benzinli 3 İnç Su Motoru, 7 Hp gücünde güçlü 4 zamanlı benzinli OHV motora, 210 cc silindir hacmine ve yağ uyarı sistemine sahiptir. Starter ve jikle tertibatına sahip motoru sayesinde her türlü hava şartlarında sorunsuz çalışır. Motorun etkin çalışmasını sağlayan etkenlerden biri de filtredir. Karbüratöre giden hava, güçlü filtre sayesinde toz ve pisliklerinden kolayca arındırılır. Alüminyum pompanın dayanıklılığı; yüksek kaliteli enjeksiyonla imal edilen alüminyum pompa gövdesi, kaliteli seramik taş keçe ve dayanıklı iç aksamlar sayesinde en üst seviyededir. Ürünün çelik şasesi statik boyalı ve 32 mm çapında çelik malzemeden imal edilmiştir.


Türkiye'de yaygın servis ağına sahip olan Hyundai WP80 Benzinli 3 İnç Su Motoru 2 sene garantilidir.
Hyundai WP80 Benzinli 3 İnç Su Motoru hakkında daha detaylı teknik bilgi almak yada satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://akyolbahce.com.tr/product/detail/4325/hyundai-su-motoru-benzinli--inc