LONCİN ÇAPA MAKİNASI LC900

Bu hafta güvenerek alabileceğiniz ürün olarak sizlere Loncin LC900 Çapa Makinasını sunuyoruz.

Loncin LC900 Çapa Makinası, Çin malı olmasına rağmen hem Dünya'da hem de piyasamızda epey tercih edilen bir üründür. Herhangi bir ürünün Çin malı olduğunu duyduğumuzda genelde "Çin malın varsa sorunun vardır" anlayışı ile o üründen uzaklaşırız. Fakat Loncin Çapa öyle değil. Şu anda Dünya çapa piyasasında Honda ile yarışmaktadır.

Çapa makinaları genelde toplama makinalardır. Firmalar kendilerince modelin görsel tasarımını yapsa bile olay motor kısmına geldiğinde büyük firmaların motorlarından faydalanırlar. Üretici firmalar tarafından Honda motoru çok tercih edilirken son zamanlarda Loncin motoru da gözle görülür bir şekilde tercih edilmektedir. Loncin LC900 Çapa Makinasının diğer çapa makinalarından ayırt edici en önemli özelliği toplama çapa makinası olmaması yani her katmanının Loncin firması tarafından yapılmış olmasıdır.

 


Birazda Loncin LC900 Çapa Makinamızın genel özelliklerinden bahsedelim. Orta ve büyük alanlı araziler için güçlü ve dayanıklıdır. Ayrıca bahçe ve hobi alanları için hafif ve kullanımı kolay bir çapalama makinasıdır. Aslında Loncin Çapalama Makinaları büyük ve orta büyüklükteki sebze bahçeleri ve arazilere yönelik tasarlanmıştır. Kullanışlılık, dayanıklılık ve yüksek performans özellikleri en önemli özelliğidir. Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde, farklı motor seçenekleri ile en çetin arazilerde dahi yüksek performans sunar. İleri vites seçenekleri ile hem ot temizliğinde hem de diğer çapalama işlerinde size kolaylık sağlamaktadır.

Türkiye'de yaygın servis ağına sahip olan Loncin LC900 Çapa Makinasının, piyasada yeralan diğer çapalardan bir farkı da garanti süresindedir. Diğer çapa makinaları genelde 2 sene garantili iken Loncin LC900 Çapa Makinası 3 sene garantilidir.

Loncin LC900 Çapa Makinası hakkında daha detaylı bilgi almak yada satın almak için tıklayınız.